Sukces JMP.race na maratonie w Koninkach (zdjęcia)

W Koninkach odbyła się kolejna edycja górskiego maratonu rowerowego Cyklokarpaty. Bardzo trudna trasa, z przewyższeniami ponad 2000 metrów. Padający deszcz i niska temperatura sprawiły, że zawody można zaliczyć do ekstremalnych. Mimo takich warunków kolarze nowotarskiego JMP.race spisali się znakomicie, zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach.

I tak Cezary Szafraniec wygrał kategorię M3 na 70-cio kilometrowym dystansie giga. Na 50-cio kilometrowej trasie mega triumfował Piotr Huzior, wygrywając kategorię M4. W kategorii M3 najlepszym z nowotarżan okazał się Piotr Biernawski, który uplasował się na 3-cim miejscu. Tuż za nim na 4-tej pozycji finiszował Krzysztof Kępa. Natomiast na 7-mym Marcin Domin.