Tylicz i Krynica mają wspólny karnet

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Pisaliśmy niedawno o poszerzeniu grupy stacji działających w ramach karnetu Super Tatry Ski o nowe ośrodki w Polsce i na Słowacji. Teraz wspólny karnet zaoferują cztery stacje działające w Tyliczu i Krynicy Zdrój.

Krynica.ski - bo tak nazywa się nowy karnet pozwoli narciarzom korzystać z dwóch stacji w Tyliczu - Master-Ski i Tylicz.ski oraz dwóch w Krynicy: działającym w samym centrum uzdrowiska ośrodku Henryk Ski oraz Kompleksie Narciarskim Słotwiny.

Razem stacje objęte karnetem krynica.ski zaoferują w nadchodzącym sezonie 18 różnych wyciągów i 25 kilometrów tras. Na stronie krynica.ski opublikowany jest już aktualny cennik - całodzienny karnet na jeden dzień to wydatek rzędu 95 zł (85 zł ulgowy), a za karnet siedmiodniowy przyjdzie nam zapłacić 455 zł (399 zł ulgowy). Ci którzy w ciągu sezonu będą chcieli spędzić na stokach Krynicy i Tylicza 10 różnych dowolnych dni za karnet zapłacą 600 zł (500 zł ulgowy).

Czy to drogo czy tanio? trudno powiedzieć bo karta krynica.ski jest pierwszą tego typu inicjatywą w regionie. Dotąd tego typu karty oferowane były jedynie na Arenie Słotwiny, ale oferty wspólnych karnetów dotyczyły innych stacji z tej grupy - w Małopolsce są to Kasina-Ski i Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa lub grupy BeskidCard, która także nie oferuje innych stacji w bezpośredniej okolicy a najbliższa stacja to Ryterski Raj w Rytrze.
Nowy karnet na pewno spodoba się osobom planującym spędzić w okolicach Krynicy kilkudniowy urlop - swoboda wyboru stacji nie pozwoli im się nudzić, a i sama oferta czterech ośrodków wydaje się atrakcyjnie zróżnicowana. Karnety powalające wybrać 7 lub 10 dowolnych dni w całym sezonie przypadną zdaje się do gusty tym, którzy Krynice lub Tylicz odwiedzają przy okazji jednodniowych wypadów.

Jakie plany wiąże operator z nową kartą krynica.ski? Zapytamy o to już wkrótce i zaraz potem podzielimy się z Wami tą wiedzą!


wo/ grafika pochodzi ze strony krynica.ski
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama