Gdzie na narty w ten weekend?

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Mimo, że na naturalny śnieg w ilościach pozwalających na przygotowanie tras ciągle się nie doczekaliśmy, ujemne temperatury pozwoliły naśnieżyć wiele tras i otwartych jest coraz więcej ośrodków.

Jeździmy już w Suchem, Czorsztyn-Ski i Cieniawie koło Nowego Sącza i w kompleksie Beskid w Spytkowicach.

Także te stacje, które działają już od jakiegoś czasu otwierają kolejne trasy i atrakcje. W Słowtonach działają już obie koleje oraz taśma dla najmłodszych, w Białce otwarto kolej Pasieka Express oraz Bania a w Bukowinie Tatrzańskie w ośrodku Olczań-Ski poza otwartym jako pierwszy wyciągiem UFO działa też Zwyrtlik oraz krzesełko Turnia.

W ośrodku Master-Ski w Tyliczu działają już wszystkie trasy, podobnie w Tylicz Ski. Z powodu warunków atmosferycznych dzialalność przerwała, otwarta już w ubiegłym tygodniu Arena Narciarska w Jaworkach. Nie działa jeszcze Palenica w Szczawnicy - choć już dawno zaczęto naśnieża fisowską trasę - oraz Polana Sosny w Niedzicy.

W Nowym Targu działa na razie tylko dziecięcy wyciąg na Długiej Polanie, Zadział pozostaje zamknięty. Nie pojeździmy też na nartach w Zakopanem - zamknięte są ciągle Polana Szymoszkowa i Harenda, także Witów-Ski w Kościelisku nadal przygotowuje się do sezonu.

wo/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama