Wisła Kraków wygrała z GKS Bełchatów 2:1(zdjęcia)

Wisła Kraków wygrała z GKS Bełchatów w pierwszym meczu T-Mobile Ekstraklasy. Mecz zaczął się nie najlepiej dla drużyny z Krakowa, gdyż już w drugiej minucie Maciej Szmatiuk trafił do bramki i GKS prowadził. Jednak sześć minut później Maor Melikson doprowadził do remisiu. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił strzałem Cwetan Genkow i Wisła pokonała GKS Bełchatów 2-1.

Następny mecz Wisła rozegra 25 sierpnia o 13.30 w Bielsku-Białej z Podbeskidziem.

Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów 2:1 (1:1)

Wisła Kraków: Sergei Pareiko - Kew Jaliens, Arkadiusz Głowacki, Gordan Bunoza, Jan Frederiksen - Ivica Iliev, Łukasz Garguła (86. Rafał Boguski), Cezary Wilk (72. Radosław Sobolewski), Maor Melikson - Cwetan Genkow, Daniel Sikorski (60. Romell Quioto).

PGE GKS Bełchatów: Adam Stachowiak - Raul Gonzalez, Maciej Szmatiuk, Maciej Wilusz, Alan Stulin (46. Szymon Sawala) - Tomasz Wróbel, Grzegorz Baran (90. Paweł Giel), Miroslav Bozok, Kamil Wacławczyk, Kamil Kosowski (42. Mateusz Mak) - Paweł Buzała.