Dycha Pod Krokwią z atrakcjami na trasie i nie tylko

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Kolejnym ciekawym wydarzeniem sportowym w sprzyjającym górskim klimacie będzie już wkrótce bieg „Dycha Pod Krokwią”, zaplanowany na piątek 30 września.


To druga edycja imprezy, której miejscem będą nowoczesne trasy w Zakopanem. Uczestnicy zmierzą się z 10-kilometrowym dystansem. Ci, którzy do mety dotrą najszybciej zgarną wartościowe nagrody, a dla wszystkich przygotowane będą dedykowane medale i atrakcyjne pakiety startowe.

– „Dycha Pod Krokwią” to ciekawa trialowa propozycja. To mieszanka płaskich i stromych sekcji, niespotykana na innych biegach w Polsce. Ciekawe, jak w tym roku potoczy się rywalizacja pomiędzy uczestnikami lubiącymi biegi uliczne, a tymi specjalizującymi się w górach – zapowiada utytułowany biegacz Marcin Rzeszótko, ambasador wydarzenia pod Tatrami.
Bieg organizowany po raz drugi w takiej formule, po sukcesie i wysokiej frekwencji w odsłonie inauguracyjnej, zaplanowano na termin wczesnojesienny – w piątek 30 września w godzinach wieczornych. Start u podnóża kompleksu skoczni narciarskich Średnia Krokiew, należących do Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, nastąpi o godzinie 19:00. Uczestnicy pokonywać będą 3 pętle, przemierzając oświetloną trasę łącznej długości 10 km, wiodącą głównie nawierzchnią asfaltową, ale również zawierającą elementy przełajowe.

Dla tych, którzy zdecydują się na start w Zakopanem przygotowane zostaną atrakcyjne nagrody. Jako te główne w kategorii open kobiet i mężczyzn zapewnione będą unikatowe okulary marki Oakley z kolekcji Unity. Do zgarnięcia będą również m.in. oryginalne plecaki czy atrakcyjne vouchery do sklepów 4F.

Wszyscy bez wyjątku otrzymają okolicznościowe medale, a obfite pakiety startowe zawierać będą m.in. koszulki z logo biegu i jego partnerami, stanowiąc praktyczną pamiątkę przypominająca o udziale w ekscytującym wydarzeniu długo po jego zakończeniu. Organizator, którym jest Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej „Flow” przygotował także przy udziale sponsorów i partnerów liczne upominki, które rozdysponowane będą po finiszu rywalizacji w ramach szczęśliwych numerów startowych.

Sponsorami biegu „Dycha Pod Krokwią” są: Blachotrapez, Revolt Energy, Bank Spółdzielczy Ziem Górskich Karpatia oraz Carolina Toyota Bielsko. Zapisy do udziału trwają jeszcze do 28 września pod linkiem
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama