Black Eyed Peas gwiazdą „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

TVP ogłosiła, że gwiazdą sylwestrowej zabawy pod Giewontem będzie grupa "Black Eyed Peas", która ma na koncie ponad 80 milionów sprzedanych płyt.

"Bijąca rekordy popularności amerykańska grupa Black Eyed Peas wystąpi podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Muzycy z USA na zakopiańskiej scenie wykonają swoje największe hity, m.in. „Where Is the Love?” i „I Gotta Feeling”. Wspólnie z Sarą James, z którą niedawno spotkali się w finale „America’s Got Talent”, zaśpiewają przebój „Let’s Get It Started”. Widzów czeka energetyczne, porywające show w wykonaniu artystów, którzy podbili największe światowe rynki muzyczne! Na scenie towarzyszyć im będzie J. Rey Soul, należąca do muzycznej rodziny Black Eyed Peas" - poinformowała Telewizja Polska.

Wcześniej ogłoszono, że podczas „Sylwestera Marzeń” z TVP2 wystąpią m.in.: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Zenon Martyniuk z zespołem, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders oraz ukraińska supergwiazda Dzidzio.

Kilka dni temu okazało się, że jedna z wokalistek brytyjskiego girlsbandu Spice Girls - Melanie C, która miała wystąpić w Zakopanem zrezygnowała z przyjazdu. Prawdopodobnie chodzi o jej zaangażowanie na rzecz społeczności LGBT. Internauci naciskali na nią, by zrezygnowała, bo Sylwestra Marzeń organizuje rządowa telewizja, która nie wspiera homoseksualistów.

opr. s, r/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama