XI Puchar Misia Stramusia już wkrótce!

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

18 lutego 2023 roku będziemy świadkami XI edycji wydarzenia, które już na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń sportowych na Podhalu – Puchar Misia Stramusia. Jest to świetna okazja do podsumowania umiejętności narciarskich i snowboardowych zdobytych w trakcie sezonu, a także spędzenia czasu w familijnej atmosferze.

Organizatorem zawodów jest Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA, szkoląca od 22 lat kolejne pokolenia miłośników białego szaleństwa. Zawodnicy będą mogli wystartować w kategoriach narciarskich: klub (do 10 roku życia), rekreacja (do 15 roku życia), oraz snowboardowej (do 16 roku życia).W dniu zawodów na dzieci czekają także atrakcje poza narciarskie. Rozegrany zostanie Puchar Rodzinny, w którym dzieci wystartują razem z rodzicami. Konkurencja składa się z dwóch elementów: najpierw rodzic biegnie na rakietach śnieżnych, a dziecko zjeżdża na nartach lub snowbaoardzie. Wygrywa zespół, który będzie miał najlepszy czas!

Rozpoczęcie zawodów z Misiem Stramusiem odbędzie się o godz. 9.45, następnie o godz. 10.00 rozpoczną się przejazdy, zgodnie ze szczegółowym harmonogramem startów. Na narciarzy czeka emocjonujący tor typu SKI CROSS, a na snowboardzistów slalom.
Każde z zapisanych dzieci może zapoznać się z trasą przejazdu dzień przed zawodami podczas treningu pod okiem instruktorów szkoły narciarskiej i snowboardowej STRAMA (kategoria rekreacja w godz. 15.00-16.00, kategoria klub w godz. 16.00-17.00- klub, snowboardziści w godz. 17.00-18.00).

Zawodnicy powalczą o bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez:
- Szkołę Narciarską i Snowboardową STRAMA
- Stramuśland
- Nosalowy Dwór Resort&Spa
- NABE SPA
- Polskie Koleje Linowe SA
- Kopalnię Soli w Wieliczce
- Rossignol
- POC
- Alexander
- Termy Szaflary
- Termy Chochołów
- Kolejkowo
- Aksjomat
- Maoam
- Signal Iduna
- Lemon Explore
- Ziaja

Miejsce: Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal -Zakopane, ul. Balzera 28
Start : 9:45
Opłata: Jedno dziecko 120 zł, W przypadku rodzeństwa kolejne dziecko 100 zł
Zapisy: www.strama-szkola.pl lub osobiście w Szkole Narciarskiej i Snowboardowej STRAMA

Zobacz w Co Gdzie Kiedy
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama