Przed nami kolejna odsłona BGK Memoriału Józefa Oppenheima w narciarstwie skitourowym, biegowym, biegach i nordic walking

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

W najbliższą sobotę, 25 marca 2023 r., na Stacji Narciarskiej Polana Szymoszkowa już po raz drugi dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy zmierzą się z pozornie krótką, ale bardzo wymagającą 1400-metrową trasą o przewyższeniu aż 265 m.

To wszystko w ramach BGK Memoriału Józefa Oppenheima w narciarstwie skitourowym, biegowym, biegach i nordic walking, którego organizatorem jest świętujący w zeszłym roku 115-lecie istnienia Klub Sportowy SN PTT 1907 Zakopane, we współpracy ze Stacją Narciarską Polana Szymoszkowa.

Każdy zawodnik może wybrać w jakiej formie pokona ten dystans: na nartach skiturowych, na nartach biegowych, biegnąc na nogach, czy też maszerując z kijkami nordic walking. Najlepsze zawodniczki i zawodnicy, którzy w najszybszym czasie zdobędą szczyt Szymoszkowej, zostaną nagrodzeni w kategorii open w każdej z konkurencji.

Zawody zorganizowane zostaną dzięki wsparciu sponsorów klubu – Banku Gospodarstwa Krajowego (Sponsora Głównego) oraz Budimex (Sponsora).

Zapraszamy do sprawdzenia swoich możliwości w zimowym biegu pod górę!

Zapisy online, które potrwają do 23 marca 2023 r., są dostępne na stronie: pifsport.com.pl
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama