Zakończyła się pierwsza runda Podhalańskiej Ligi Unihokeja (zdjęcia)

W VII kolejce faworyci wygrali swoje mecze. Pierwsze spotkanie pomiędzy Watahą a Góralami było jednostronnym widowiskiem. Osłabiona ekipa Watahy nie mogła sobie poradzić z Dominikiem Siaśkiewiczem, który znakomicie obsługiwał swoich kolegów. Do przerwy Górale prowadzili 3:1, w drugiej odsłonie przyspieszyli i szybko powiększyli swoja przewagę.

W drugim meczu do przerwy Aula prowadziła z Black Shadows 2:1. Swoje prowadzenie zawdzięczała znakomitej grze w obronie, z która w żaden sposób nie mogły sobie poradzić Czarne Cienie. Przerwa jednak miała dobry wpływ na Black Shadows, którzy zaczęli od mocnego uderzenia i już na samym początku tej odsłony zdobyli dwie bramki. Objęcie prowadzenia wprowadziło spokój w ich szeregi i do końca spotkania trzymali rywala na dystans zwiększając swoja przewagę.

Trzecie spotkanie pomiędzy Chupacabras a Copacabana zakończyło się walkowerem 5:0. Copacabana ze względu na brak zawodników wycofała się z rozgrywek.

Wataha – Górale Amatorzy 3:10