4. kolejka TAURON Hokej Ligi: Unia lepsza od tyszan

W niedzielę, 17 września odbyła się 4. kolejka TAURON Hokej Ligi. Tyszanie przegrali u siebie z Unią, która znakomicie prezentowała się w drugiej tercji. Kolejne zwycięstwo odniosła GieKSa, pokonując Cracovię. Pierwsze punkty w tym sezonie wywalczyło Podhale, a w Sosnowcu gospodarze mieli znakomity finisz.

Na Stadionie Zimowym w Tychach kibice oglądali bardzo twarde starcie. Po pierwszej tercji było 1:0 dla miejscowych, ale w drugiej tercji świetnie zagrali goście, którzy wygrali tę odsłonę gry 3:0. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Unii, a Daniel Olsson Trkulja zaliczył dublet.

W trzecim swoim meczu trzecie zwycięstwo odniósł GKS Katowice. Mistrzowie Polski tym razem pokonali u siebie Comarch Cracovię 4:1. Wszystkie bramki padły w trzeciej tercji. Pierwsze punkty zdobyło Podhale. Szarotki pokonały u siebie JKH i znowu w meczu drużyny z Nowego Targu padło sporo bramek. Mecz zakończył się wynikiem 5:3. Bardzo ciekawe starcie oglądali kibice w Sosnowcu, gdzie miejscowi pokonali sanoczan. W trzeciej tercji dwa gole strzelił Patryk Krężołek, a zawodnicy Zagłębia wygrali ostatnią odsłonę aż 4:0.

Kolejny mecz TAURON Hokej Ligi już we wtorek, 19 września. Wtedy w ramach 5. kolejki JKH GKS Jastrzębie zagra z GKS Katowice.