Rozpoczyna się XXVII edycja Jazz Camping Kalatówki

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Już dziś topowi muzycy jazzowi przeniosą się na tydzień do Hotelu Górskiego Kalatówki, gdzie odbędzie się XXVII edycja Jazz Camping Kalatówki. W programie codzienne jam sessions, wspólne granie z kapelą górską oraz koncert pamięci Zbigniewa Namysłowskiego „W to mi graj”.

Fanom jazzu oraz Zbigniewa Namysłowskiego nie trzeba przedstawiać legendarnego wydarzenia muzycznego, odbywającego się od 1959 roku na Kalatówkach. XXVII edycja Jazz Camping Kalatówki odbędzie się w dniach 25 września – 30 września. To drugi rok, kiedy dyrektorami artystycznymi wydarzenia są dzieci saksofonisty jazzowego – Mary Rumi i Jacek Namysłowski we współpracy z Małgorzatą Namysłowską i Martą Łukaszczyk.

Jak co roku, przez sześć dni Hotel Górski Kalatówki będzie tętnił muzyką jazzową. Wśród zaproszonych gości są m. in.: Rafał Sarnecki, Borys Janczarski, Konrad Zemler, Tomasz i Ignacy Wendt czy Aga Gruczek, ale nie zabraknie również muzyków spoza Polski, jak np. Joaquin Sosa.

Program wydarzenia:

Poniedziałek (25 września) – Inauguracyjne jam session, godz. 20:00

Wtorek (26 września) – Jazz i Górale, godz. 20:00

Środa (27 września) – Jam session, godz. 20:00

Czwartek (28 września) – „W to mi graj” koncert pamięci Zbigniewa Namysłowskiego, godz. 20:00

Piątek (29 września) – Jam session, godz. 20:00

Sobota (30 września) – Koncert finałowy, godz. 20:00


Wejściówki oraz bilety na wydarzenia będą możliwe do kupienia na stronie kalatówki.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu: (+48) 608 326 030. Organizatorem XXVII edycji Jazz Camping Kalatówki jest Stowarzyszenie Kalatówki Art oraz Hotel Górski Kalatówki.

Materiały prasowe, r/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama