20. kolejka TAURON Hokej Ligi: Wieczór pełen niespodzianek

W niedzielę, 19 listopada odbyła się 20. kolejka TAURON Hokej Ligi. Nieoczekiwanie PZU Podhale Nowy Targ pokonało pewnie Re-Plast Unię Oświęcim, a KH Energa Toruń poradził sobie z JKH GKS Jastrzębiem. W trzecim dzisiejszym starciu Zagłębie Sosnowiec wygrało minimalnie z Comarch Cracovią.

Kolejny mecz ligowy odbędzie się już we wtorek, Stalowe Pierniki rozegrają wtedy zaległe spotkanie z tyszanami. Mecz rozpocznie się o godz. 18:30 i będzie transmitowany na platformie polskihokej.tv

Bardzo dobry mecz rozegrały dzisiaj Szarotki. W spotkaniu z Unią faworytem byli goście. Po pierwszej wyrównanej tercji, która zakończyła się wynikiem 2:2, w drugiej miejscowi świetnie się prezentowali. Strzelili trzy gole. Johan Lorraine zaliczył dublet. W Toruniu padło aż 12 goli, z czego 8 zdobyli gospodarze. Stalowe Pierniki były epsze od JKH GKS.

W trzecim ostatnim spotkaniu niedzieli Zagłębie pokonało Pasy 5:4. O wygranej gospodarzy zdecydowała trzecia tercja, wygrana przez sosnowiczan 3:1.