Rozpoczęły się ferie

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Formalnie pierwsza tura zimowej przerwy zaczyna się 15 stycznia, ale tak na prawdę ferie zaczęły się już w piątek popołudniu. Widać to było po ruchu na zakopiance.

Dwa tygodnie zimowych ferii zaczynają właśnie uczniowie z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Za tydzień dołączą do nich uczniowie z podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Na tych, którzy swój zimowy urlop zdecydowali się spędzić w górach Małopolska oferuje dziesiątki stacji narciarskich z doskonale przygotowanymi trasami zjazdowymi, liczne lodowiska, kąpiliska termalne i oczywiście piękne widoki. 

Oferta jest jednak znacznie szersza. W Zakopanem i okolicach turyści powinni wybrać się na góralski kulig z pochodniami, a na tych, żądnych adrenaliny czekają skutery śnieżne. Ci, którzy nie lubią tłoku na stoku narciarskim mogą na Grapie w Czarnej Górze - skorzystać z oferty Fresh Track - w ramach której korzytasz ze świeżego, idealnie przygotowanego stoku jeszcze przed otwarciem stacji. Kiedy o godzinie 9:00 tłum ruszy na trasę, ty delektujesz się już przysznym śniadaniem w karczmie na stoku.

Ciekawa propozycja czeka na Was w Muszynie gdzie działa Sakolandia. To super miejsce dla dzieci i dorosłych oferujące kilkukilomentrowe, dobrze przygotowane i oświetlone trasy saneczkowe. Musicie sprubować. Nieopodal w Krynicy po sportowych wyzwaniach możecie odsapnąć podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji cyklu "Krynica Żródłem Kultury". W tym roku na scenie w Pijalni Głównej zobaczymy Agnieszkę Chylińska, Brotkę, Natalię Przybysz, Nosowską, Kult, IRĘ, T.LOVE, Dżem oraz LemON.


wo/

 
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama