Kolejne wyciągi i stacje narciarskie rozpoczynają sezon

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

W ten weekend nastąpi Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego 2012/13. Impreza zorganizowana zostanie w sobotę i niedzielę na Szymoszkowej. Ruszają także wyciągi na nowotarskim Zadziale, na Polanie Sosny w Niedzicy oraz w Stacji Narciarskiej "Beskid" w Spytkowicach.

Zarówno w Zakopanem jak i Spytkowicach inauguracji sezonu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje w postaci pokazów, czy prezentacji umiejętności narciarskich i snowboardowych.

W ramach kampanii „Małopolska. Zaskakuje” przygotowanej przez Województwo Małopolskie i Tatrzański Związek Narciarski na stoku Szymoszkowej pojawi się mobilna skocznia K-4, stanowiąca miniaturę zakopiańskiej Wielkiej Krokwi. Pokazowe skoki oddadzą zawodnicy naszej kadry narodowej, następnie każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił. Na odważnych czekają upominki, a najlepsze wyczyny zostaną dodatkowo nagrodzone.

Dodatkową atrakcją będą loty balonowe.

W ten weekend otwarte zostaną także stoki na zakopiańskiej Harendzie i Gubałówce, w Witowie, Jurgowie, Małem Cichem, Czorsztynie-Kluszkowcach, Gliczarowie Górnym, Spytkowicach i Orawce.

s/ zdj. Wojciech Szatkowski
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama