Albert Głowa wygrywa w Dukli (zdjęcia)

Kolejne zawody z cyklu Cyklokarpaty rozegrane zostały w Dukli. Trasa niezbyt trudna technicznie nie przysporzyła problemów kolarzom z Nowego Targu. Na dystansie Giga zwyciężył Albert Głowa, który pokonał po pasjonującym finiszy Arkadiusza Krzesińskiego. Jako 6 open oraz 2 w kategorii M3 zakończył zawody Krystian Piróg.

Na krótszym dystansie Mega startował Krzysztof Mrugała, który ukończył zawody na 2 miejscu w kategorii M3. Wszyscy trzej kolarze startowali w barwach JMP.race

Również w niedzielę miała miejsce kolejna edycja indywidualnej jazdy na czas Podhale Tour. . Zawodnicy ścigali się na trasie Rabka- Zdrój – Bielanka – Pieniążkowice – Odrowąż – Piekielnik – Pieniążkowice – Rabka Zdrój. Dystans do pokonania wynosił 46 km.Najlepiej z grupy kolarskiej JMP.race zaprezentował się Krzysztof Kępa wygrywając w kategorię M2 , wśród kobiet Magdalena Piróg zajęła 4 miejsce.

Źródło: materiały prasowe JMP.race