Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Nożnej 2013

Mistrzem Straży Granicznej w Piłce Nożnej 2013 została drużyna reprezentująca Karpacki Oddział SG. Tytuł Wicemistrza przypadł drużynie z Bieszczadzkiego Oddziału SG. III miejsce wywalczyli reprezentanci Nadodrzańskiego Oddziału SG.

W Mistrzostwach Straży Granicznej w Piłce Nożnej wzięło udział 99 zawodników reprezentujących 11 jednostek organizacyjnych SG. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach eliminacyjnych.

Miejsce XI – Nadwiślański Oddział SG.

Najlepszym bramkarzem zawodów został funkcjonariusz z Nadodrzańskiego Oddziału SG: por. SG Piotr Wiatr. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano funkcjonariusza Karpackiego Oddziału SG: sierż. sztab. SG Edwarda Skrzypca.

Puchar „dla drużyny fair – play”, decyzją sędziów, został przyznany reprezentacji Komendy Głównej Straży Granicznej.

źródło: Straż Graniczna, zdj. Tomasz Włoch