MMKS Podhale zagra o Klubowy Puchar Europy

Unihokeistki MMKS Podhale Nowy Targ awansowały do turnieju głównego o Klubowy Puchar Europy. W decydującym o losach awansu meczu wygrały z mistrzyniami Węgier SZPK-Nokia Komarom

Nowotarżanki pierwszą tercję wygrały 2:0 grając poukładany unihokej i nic nie wskazywało na to, że drugą tercje Podhalanki przegrają aż 0:4. Na szczęście w ostatniej odsłonie zawodniczki MMKS pokazały swój charakter Góralski i w niespełna dwie minuty zdobyły 3 gole. Później dołożyły jeszcze dwa trafienia, czym zupełnie odebrały chęć gry węgierkom. Podhale wygrało więc 7:4 i awansowały do turnieju finałowego o Klubowy Puchar Europy. Do turnieju awansowały również mistrzynie Polski Energa Gdańsk

MMKS Podhale Nowy Targ - SZPK-Nokia Komarom (Węgry) 7:4 (2:0; 0:4; 5:0)
1:0 07:38 Agnieszka Timek
2:0 16.29 Magdalena Sopiarz – Justyna Florczak
2:1 28:39 Vivien Varadi
2:2 31:19 Beata Gyugos - Nicole Vertesi
2:3 33:49 Agnes Huszar – Beata Gyugos
2:4 38:53 Agnes Huszar – Beata Gyugos
3:4 41:11 Justyna Florczak – Aneta Grynia