Czwarte zwycięstwo Młodzików AP Wisła Czarny Dunajec (zdjęcia)

Młodzicy Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec w swoim czwartym ligowym meczu odnieśli czwarte z rzędu zwycięstwo. W meczu z niepokonaną do tej pory drużyną KS Diablak Lipnica Wiela młodzicy Wisły zwyciężyli 7:1 (1:1)

Mecz rozegrany w Czarnym Dunajcu od początku rozgrywany był pod dyktando gospodarzy, którzy razili jednak nieskutecznością.

W drugiej połowie rozwiązał się jednak worek z bramkami i drużyna Diablaka, która w trzech pierwszych meczach straciła tylko jedną bramkę, w drugiej połowie przyjęła sześć ciosów.

Czołówka tabeli po 4 kolejkach
1. AP WISŁA 12 PKT 31-4
2. KS DIABLAK 9 PKT 16-8

Przebieg spotkania
WISŁA - DIABLAK
15 min 1 - 0 Bukowski Jakub
20 min 1 - 1 (KS Diablak)
35 min 2 - 1 Bukowski Jakub
40 min 3 - 1 Madziar Maciej
41 min 4 - 1 Madziar Maciej
45 min 5 - 1 Bukowski Jakub
53 min 6 - 1 Bukowski Jakub
58 min 7 - 1 Masny Paweł

Skład drużyny Wisły: Bartek Koziołek, Kacper Miętus, Kacper Sobula, Mikołaj Lipień (kapitan), Jakub Bukowski, Paweł Masny, Jakub Rączkowski, Maciej Madziar, Jakub Babicz, Michał Łopata, Kacper Żółty, Jan Wójtowicz, Bogusław Sulka, Paweł Fiedor.

Tekst: Andrzej Turaj, zdj. Marcin Rafacz