Wojewódzki turniej klasyfikacyjny żaków w tenisie stołowym

W Waksmundzie rozegrano drugi wojewódzki turniej klasyfikacyjny żaków w tenisie stołowym. Uczestniczyło w nim 13 dziewcząt i 30 chłopców. Bardzo dobrze spisały się pingpongiści miejscowego Tornado Waksmund.

W pierwszej szóstce uplasowały się cztery zawodniczki tego klubu. Na drugim stopniu podium stanęła Kamila Małysiak, a na najniższym Weronika Handzel. Kolejne dwa miejsce również przypadły gospodyniom turnieju - Natalii Waksmundzkiej i Annie Cyrwus. Triumfowała Klaudia Karczmarczyk (Sobolik Sobolów).

Tenisistki Gorców - Natalia Mensfeld, Natasza Korczak i Karolina Ścieszka – zajęły miejsca od 7 do 9.
Najlepiej z naszych zawodników w kategorii chłopców zaprezentował się reprezentant Gorców Maciej Kowalkowski. Jego kolega klubowy Izaak Ziółko sklasyfikowany został na 11-12 miejscu. Zwyciężył Wojciech Bogacz (MKS KSOS Kraków).

źródło: SportowePodhale, Podhale24