Podium Gorców

W Krakowie rozegrany został finał krajowy drużynowego turnieju uczniowskiego o Puchar PZTS. W zawodach dobrze zaprezentowali się pingpongiści nowotarskich Gorców, którzy w kategorii starszej wywalczyli brązowe medale.

Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców. Brązowy krążek był udziałem duetu Szymon Kolasa i Miłosz Długopolski. W tej samej grupie starszej dziewcząt Gorce zajęły ósme miejsce, w składzie Zuzanna Kowalczyk i Natalia Krupa.

W grupie młodszej dziewcząt pierwszy garnitur Tornado Waksmund – Kamila Małysiak, Weronika Handzel i Anna Cyrwus – uplasował się na miejscach 9-12. Drugi zespół Tornado – Anna Cyrwus, Natalia Waksmundzka – sklasyfikowany został na miejscach 13-16. Wśród chłopców w przedziale 9- 12 uplasowała się ekipa Gorców, w składzie - Maciej Kowalkowski i Izaak Ziółko.