reklama
Poniedziałek, 13 kwietnia 2020 10:52

O Wielkanocne Jajo - wspomnienie z poprzednich lat

Zawody na Starym Sprzęcie Narciarskim "O Wielkanocne Jajo" organizowane w Lany Poniedziałek na Kalatówkach to jedno z najzabawniejszych wydarzeń na tym terenie. W tym roku - ze zrozumiałych względów - ich nie ma. Przypominamy na zdjęciach kilka poprzednich edycji - nie po to, żeby Państwu pokazać co tracimy, ale żeby Was chociaż trochę rozbawić wspomnieniami.

Piątek, 13 marca 2020 21:40

To jest już koniec!

Każdego dnia otrzymujemy komunikaty o zamknięciu kolejnych stacji narciarskich z powodu obaw przez koronawirlsem. Dziś także Białka Tatrzańska zapowiedziała, że w niedzielę 15 marca kończy sezon.

Czwartek, 12 marca 2020 21:34

PKL zamyka swoje ośrodki

Polskie Koleje Linowe wstrzymują funkcjonowanie wszystkich ośrodków turystycznych Grupy z powodu zagrożenia rozwojem epidemii koronawirusa w Polsce

reklama
Środa, 11 marca 2020 21:30

Zaraza krzyżuje plany narciarzom

Rozprzestrzeniająca się po kraju epidemia korona wirusa powoduje odwoływanie kolejnych zaplanowanych na najbliższe dni imprez.

Sobota, 7 marca 2020 22:52

V edycja No Limit Kasprowy przed nami - trwają zapisy

28 marca na stokach Kasprowego Wierchu odbędzie się piąta edycja zawodów narciarskich No Limit Kasprowy.

Piątek, 6 marca 2020 13:57

Już w niedzielę na Kotelnicy Mobilna Ścigacka

Mobilna Ścigacza czyli zjazd na byle czym wrosła już w wiosenną tradycję Białki Tatrzańskiej. impreza której pomysłodawcą i organizatorem jest Tadeusz Sojka już w najbliższą niedziele ponownie zagości pod Kotelnica.

reklama
Czwartek, 5 marca 2020 22:49

Stań w szranki z Andrzejem Bargielem

14 marca podczas wyścigu Red Bull Szybka Tura, fani skitouringu i splitboardu zmierzą się ze skialpinistą i himalaistą Andrzejem Bargielem.

Środa, 4 marca 2020 22:46

Wielki splash w Krynicy! (zdjęcia i video)

Choć pogoda nie zachęcała do kąpieli w niedzielę na Arenie Słotwiny nie zabrakło śmiałków gotowych na kąpiel. Kolejna edycja Splash'a przeszła do historii.

Wtorek, 3 marca 2020 13:35

Jurgów Speed Ski po raz drugi

Zapoczątkowana w ubiegłym sezonie impreza Jurgów Speed Ski będzie miała swoją kontynuację. Już w niedzielę 8 marca śmiałkowie staną do rywalizacji z Michałem Bekešem.

reklama
Stacje narciarskie
reklama
Giełda narciarska