III Memoriał im.Marii Kaczyńskiej

Środa, 11 lutego 2015 19:29

RABKA-ZDRÓJ. Europoseł Andrzej Duda, który jest kandydatem PiS na prezydenta w zbliżających się wyborach wraz z innymi politykami weźmie udział w III Memoriale im. Marii Kaczyńskiej. Do zabawy organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych.

Memoriał ma na celu upamiętnienie postaci śp. Pani Prezydentowej Marii Kaczyńskiej, która w latach 1958-61 jako mieszkanka Rabki uczęszczała do szkoły średniej – Liceum im. Eugeniusza Romera. Patronat nad Memoriałem objęła Pani Marta Kaczyńska. - Jest to narciarska impreza rekreacyjno-sportowa, zjazd – slalom po trasie dostosowanej do wieku uczestnika, rozgrywany w pięciu kategoriach wiekowych - przypomina posłanka Anna Paluch, która podobnie jak w poprzednich latach jest jedną z organizatorek jutrzejszych zawodów.

W tegorocznej edycji Memoriału, w kategorii "parlamentarzystów" wystartują prócz Andrzeja Dudy, także posłowie i senatorowie Prawa i Sprawiedliwości - Przemysław Błaszczyk, Stanisław Karczewski, Michał Wojtkiewicz oraz tradycyjnie - Antoni Macierewicz.

Memoriał zostanie rozegrany na Stacji Narciarskiej Polczakówka-ski. Bezpieczeństwo w trakcie zawodów zapewni dyżur lekarski, stacjonowanie karetki pogotowia oraz obecność ratowników GOPR.

Program zawodów 12 lutego 2015r.:
godz. 9:00 Uroczyste złożenie kwiatów przed tablicą pamiątkową w Liceum im. E. Romera w Rabce- Zdroju.
godz. 8:30 - 9.30 Stacja Narciarska Polczakówka-ski zapisy i wydawanie numerów,`
godz. 10.00 Uroczyste otwarcie III Memoriału im. Marii Kaczyńskiej.
godz. 10:15 Rozpoczęcie zawodów i start poszczególnych grup począwszy od najmłodszych.
godz. 12:30 Start grupy Parlamentarzystów
godz. 14.00 Rozdanie nagród oraz dyplomów dla najlepszych sportowców

Regulamin zawodów na załączonym zdjęciu.

s/
komentarze
reklama
reklama