V Puchar Misia Stramusia - zawody narciarskie dla najmłodszych

Wtorek, 17 lutego 2015 10:27

W niedzielę 22 lutego 2015 roku w Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal po raz piąty rozegrane zostaną największe w Polsce zawody narciarskie dla dzieci w o Puchar Misia Stramusia.

Tegoroczna edycja posiada lekko zmienioną formułę zawodów na Stramuś Ski Cross. Natomiast na przejazd najmłodszej kategorii 2011 i młodszych składać się będzie przejazd po mini slalomie gigancie. Dla zawodników organizatorzy zaplanowali na sobotę 21. 02 trening pod okiem instruktorów Szkoły Strama, który rozpocznie się rozgrzewką z Misiem Stramusiem o godz. 16.00 w Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal. Start zawodów w niedziele 22.02.2015 roku o godzinie 10:00.

Zawody o Puchar Misia Stramusia to wielki finał ferii - okazja do podsumowania zdobytych w sezonie umiejętności narciarskich ale przede wszystkim wielkie rodzinne święto i okazja do aktywnego wspólnego wypoczynku. W programie V Pucharu Misia Stramusia poza zawodami zaplanowano całą moc atrakcji poza narciarskich: np.: narciarskie tory przeszkód, animacje, zabawy edukacyjne oraz tańce zumba dla całej rodziny. W dniu zawodów dzieci spotkają się z misiem Stramsuiem który będzie je dopingował i towarzyszył we wspólnej zabawie.

Jak co roku na małych zawodników czeka nie lada gratka w postaci Wielkiego losowania gdzie kazde dziecko ma szansę zostać zdobywcą jednej z pośród wspaniałych nagród:
- tygodniowy wyjazd na narty do Austrii ufundowany przez hotel Grauer Bar**** + sześciodniowy skipass
- całoroczny karnet narciarski na wyciągi Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal
- rodzinny, 4-dniowy pobyt z wyżywieniem w Hotelu Belvedere Resort & SPA****
- serwisy nart ufundowane przez serwis narciarski STRAMA AMC
- sprzęt i akcesoria narciarskie marek Rossignol, Viking, UVEX oraz POC
- kurs językowy Empik school
- zestawy kosmetyków Ziaja
- dwudniową wycieczkę do Pragi z Biurem Wycieczek STRAMA

Każdy zawodnik otrzyma dyplom, pamiątkowy medal, voucher zniżkowy na kursy językowe w Empik School oraz zestaw upominków, a zwycięzcy każdej kategorii wiekowej otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów: Viking, Uvex i Ziaja.

W tym roku imprezie towarzyszyć będzie Rodzinny Puchar Zakopanego, zorganizowany przez Biuro Promocji Zakopanego, Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal oraz Szkołę Narciarską i Snowboardową Strama.

W niedzielę 22.02 od godziny 11:00 rywalizować będą rodzinne zespoły złożone z 1 rodzica+1 dziecka, gdzie o zwycięstwie zadecyduje najkrótszy czasu uzyskany z sumy obydwu przejazdów.

Do udziału w zawodach narciarskich o 5 Puchar Misia Stramusia zapraszamy wszystkie dzieci w wieku do 12 roku życia.
Kategorie:

REKREACJA

I 2011 i młodsze – MINI SLALOM
II 2010
III 2009
IV 2008
V 2007
VI 2006-2005
VII 2004-2003
*Zawody odbywają się na stoku nr. PV - roczniki 2011 i młodsze startują z niższego startu.
Program godzinowy i stok dla danej kategorii określa szczegółowy program zawodów.

KLUB

I 2009
II 2008
III 2007
IV 2006-2005
*Zawody odbywają się na stoku nr. PV

By zapisać dziecko należy skontaktować się z organizatorem pod nr tel 18 20 116 46 lub mailowo szkolastrama@nosal.pl lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.strama-szkola.pl
komentarze
reklama
reklama