Red Bull Bieg Zbójników - zapowiedź

Czwartek, 26 listopada 2015 13:09

Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Red Bull Bieg Zbójników odbędzie się w Białce Tatrzańskiej 27 lutego 2016r.

Uczestnicy Red Bull Bieg Zbójników będą mieli okazję poczuć atmosferę prawdziwej przygody i rywalizacji podczas wyścigu, który odbędzie się w Białce Tatrzańskiej. Specjalnie wytyczona trasa rozpocznie się w samym sercu ośrodka Kotelnica Białczańska, przy dolnej stacji krzesła numer 4, dalej prowadzić będzie przez szczyt Kotelnicy i białczańskie trasy biegowe, by zakończyć się stromym podbiegiem na samą górę Jankulakowskiego Wierchu. Podczas rywalizacji zawodnicy będą musieli pokonać kilka zaskakujących przeszkód, stawić czoła innym zawodnikom i własnymi słabościom oraz wykazać się sprytem i zbójnickim temperamentem. Styl pokonania trasy jest dowolny, ważne aby to zrobić w jak najkrótszym czasie! Wyzwanie mogą podjąć zarówno początkujący biegacze, jak i zaprawieni w boju profesjonaliści.

Najszybszy zawodnik oraz zawodniczka otrzymają prestiżowe trofeum oraz wartościowe nagrody. Wyróżnionych zostanie również sześć najszybszych kobiet i sześciu mężczyzn. Można się spodziewać, że wzorem po-przednich edycji, rywalizacja będzie zacięta!

W biegu mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Rejestracja do udziału w zawodach rozpocznie się 21 grudnia br. na stronie: www.redbull.pl/biegzbojnikow. Planując zimowe aktywności, warto już teraz wpisać do kalendarza tę prawdziwie zbójecką imprezę – Red Bull Bieg Zbójników!

opr.s/ zdj. Marcin Kin

źródło: materiał prasowy

Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama