Kotelnica wystartowała. Białka Tatrzańska czeka już na narciarzy

Sobota, 12 grudnia 2015 19:54

Od dzisiaj do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest drugi ośrodek narciarski w Białce Tatrzańskiej. Po raz pierwszy w tym sezonie ruszyła najdłuższa kolej linowa w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska – Kotelnica Express.

Od dzisiaj amatorzy białego szaleństwa mogą szusować na terenie Kotelnicy Białczańskiej. W ten weekend uruchomiony został pierwszy z tamtejszych wyciągów – sześcioosobowa kolej Kotelnica Express. Jest ona oznaczona na mapie stacji numerem IV i ma długość 1300 metrów. Narciarze i snowboardziści mogą korzystać z przeszło 1400 metrowej trasy numer 4, którą pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych udało się świetnie przygotować na otwarcie sezonu.

Ze śniegu można korzystać również w sąsiadującym z Kotelnicą Ośrodku Narciarskim Bania Ski & Fun, który pierwszych pasjonatów jednej i dwóch desek gościł już 28 listopada. Na terenie Bani działają zarówno wyciąg krzesełkowy, orczykowy jak i przenośnik taśmowy dla najmłodszych.

Ośrodki Narciarskie Kotelnica Białczańska oraz Bania Ski & Fun od dnia 12 grudnia do 6 marca czynne będą codziennie od godziny 9:00 do 22:00. Wyjątek stanowi dzień Wigilii Bożego Narodzenia - 24 grudnia szusować będzie można od 9:00 do 16:00.oprac. r/ źródło: materiały prasowe
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama