TatrySki poszerza swój zasięg o Słowację!

Sobota, 12 grudnia 2015 22:13

3 grudnia 2015 do grona ośrodków narciarskich połączonych jednym karnetem TatrySki dołączył kolejny – Ski Bachledova na Słowacji. Skipass oferowany przez TatrySki jest pierwszym tego typu międzynarodowym przedsięwzięciem w Polsce.

Po wprowadzeniu do sprzedaży biletów online TatrySki przygotowało w tym sezonie kolejną niespodziankę dla pasjonatów białego szaleństwa. Narciarze i snowboardziści, którzy zaopatrzą się w skipass TatrySki będą mogli z niego korzystać nie tylko na polskich stokach ale również u naszych południowych sąsiadów. Z dniem wczorajszym do wspólnej inicjatywy dołączył bowiem ośrodek Ski Bachledova. Słowacka stacja znajduje się w odległości ok. 20 kilometrów od przejścia granicznego w Jurgowie, pomiędzy miejscowościami Żdiar i Jeziersko. Dysponuje dwoma wyciągami krzesełkowymi oraz sześcioma orczykowymi a łączna długość tras wynosi przeszło 10 kilometrów. Ośrodek posiada też wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in. tor saneczkowy czy tubingowy.

Wraz z początkiem sezonu pod szyldem TatrySki działać będzie już co najmniej 8 ośrodków narciarskich, w tym jeden na Słowacji. Kupując skipass nabywca zyskuje możliwość korzystania z 17 kolei oraz 29 wyciągów orczykowych, w obrębie których znajduje się przeszło 40 kilometrów świetnie przygotowanych tras zjazdowych.


Przyłączenie się słowackiego ośrodka do programu niesie za sobą duże korzyści dla obu stron ale najbardziej zyskają narciarze i snowboardziści, którzy od tego sezonu będą mogli na jednym karnecie szusować nie tylko w Polsce. Trzeba jednak pamiętać, że aby móc używać biletu TatrySki na terenie słowackiego ośrodka należy kupić skipass na co najmniej 2 dni. Bilety godzinowe oraz jednodniowe działają tylko w państwie, w którym zostały zakupione.

Wszystkie rodzaje biletów indywidualnych TatrySki są już dostępne w sprzedaży internetowej. Można je nabyć na stronie www.tatryski.pl. Dla osób wybierających się na narty bądź snowboard w okresie wysokiego sezonu, tj. między 25 grudnia a 6 marca przygotowano specjalną ofertę - kupując bilet do północy 24 grudnia nabywa się go w cenie odpowiedniej dla sezonu niskiego, podczas gdy można go wykorzystać w sezonie wysokim! Karnety zakupione online należy odebrać w którymś z polskich ośrodków, na razie nie ma możliwości odbioru biletów na Słowacji.

Nie pozostaje zatem nic innego jak rozpocząć przygotowania do zimowych wyjazdów, szczególnie że pierwsze wyciągi należące do TatrySki już działają!


źródło: www.tatryski.pl

źródło: www.tatryski.pl

Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama