Już w najbliższy weekend rozpoczynają się ferię!

Czwartek, 14 stycznia 2016 10:15

Jak co roku ferie zimowe odbędą się w trzech turach - od 18 do 31 stycznia, od 1 do 14 lutego i od 15 do 28 lutego.

Pierwsze ferie będą miały województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie. świętokrzyskie i wielkopolskie. W kolejnym terminie wypoczywać będą uczniowie z województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Na koniec przyjdzie pora na mieszkańców lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego.

Będziemy na łamach narty.malopolskaonline.pl na bieżąco informować co dzieje się na małopolskich stacjach narciarskich i nie tylko. W cyklu Apres-Ski znajdziecie informacje o koncertach, basenach termalnych i innych towarzyszących zimowemu wypoczynkowi sprawach. Zachęcamy tez do polubienia naszego profilu na FB!

Na początek informacje z zakopiańskiego Nosala gdzie ferie rozpocznie World Snow Day.
23 i 20 stycznia zaplanowano zawody narciarskie Ski Cross dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat, a 21 lutego odbędzie się VI Puchar Misia Stramusia.
Nosal proponuje też różnego rodzaju kursy dla dzieci i młodzieży oraz animacje taneczne. Od poniedziałku do soboty na najmłodszych czeka też Klub Zabaw Misia Stramusia.

Działająca na nowotarskim Zadziale Szkoła Górol-Ski zaprasza z kolei na 5-dniowe kursy. Przewidziano 20 godzin szkolenia i zawody na zakończenie kursu.

Także nowotarska Długa Polana - na której działa już nowa, oświetlona trasa - przygotowała na ferie szereg atrakcji. Będą bezpłatne zajęcia z instruktorami, jazda treningowa po rozstawionych tyczkach slalomu giganta oraz organizowany po raz pierwszy Puchar Długiej Polany.wo/ fot. archiwalne - Michał Adamowski
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama