Pierwsza edycja zawodów IV Grand Prix o Puchar BeskidCard już za nami!

Wtorek, 19 stycznia 2016 15:03

Zawody rozpoczęły się punktualnie o godzinie 10 w Ryterskim Raju. Warunki na stoku i pogoda były doskonałe a frekwencja wysoka

Zawodnicy startowali w 6 kategoriach narciarsko-snowboardowych z podziałem na kobiety i mężczyzn, w każdej z nich zostali wyłonieni szczęśliwi zwycięzcy z najlepszym czasem przejazdu w slalomie.

Odbyły się dwa przejazdy, do klasyfikacji liczony był czas lepszego przejazdu.

Na zakończenie zawodów, odbyła się uroczysta dekoracja zawodników, którzy zajęli odpowiednio pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce w swojej kategorii.Podczas ceremonii właściciele stacji i przedstawiciele BeskidCard wręczali dyplomy, medale i puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wśród wszystkich zawodników, którzy brali udział w rozgrywkach rozdano kilkadziesiąt nagród dodatkowych, w tym nagrody rzeczowe, bony i vouchery na usługi, przekazane dla zawodników przez firmy będące Partnerami BeskidCard, co dodatkowo wzbogaciło przebieg imprezy.Sportowy duch zdrowej rywalizacji i solidna porcja zabawy była niewątpliwie niedzielną wizytówką Ryterskiego Raju.

Wyniki dostępne są na stronie organizatora - BeskidCard.plKolejna edycja zawodów w Podstolicach koło Wieliczki już w Walentynki.


mat. prasowy organizatora.
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama