Przejazd przez knajpę na Czarnym Groniu!

Wtorek, 2 lutego 2016 14:23

Już w najbliższy weekend 6 lutego w Ośrodku Narciarskim Czarny Groń odbędzie się najbardziej zwariowana impreza tej zimy.

Wjeżdżamy w knajpę po raz trzeci! Już 6 lutego, odbędzie się 3 edycja PRZEJAZDU PRZEZ KNAJPĘ 2016, jedyna taka impreza w kraju . Impreza łącząca zajawkę, freestyle, zimowy fun i wspólną zabawę - zachęcają organizatorzy.

Nie może zabraknąć również specjalistów od zimowego szaleństwa, ekspertów w dziedzinie pozytywnych wibracji i profesorów uniwersytetu wiecznego funu, czyli NMD Snow&Skate. Ekipa po raz drugi zajmie się zawodami na parku - NMD SNOWPARK CONTEST 2016, w tym roku będzie również oddzielna konkurencja MAJESTY freeski.Zawody snowboardowe oraz freeski odbędą się na TIGER Snowpark – Czarny Groń w formie luźnego jamu, pod czujnym okiem sędziów z NMD i MAJESTY. Przewidziane również oczywiście skoki na poduchę no i gwóźdź programu - PRZEJAZD PRZEZ KNAJPĘ! Organizacja z ramienia Czarnego Gronia. Jego uczestnicy będą musieli wykazać się oprócz fantazji, przede wszystkim niezwykłą odwagą, skacząc z balkonu wprost na przygotowany drop. Co to za biba bez AFTERPARTY? Po wyczynach snowboardzistów i freestylowców na nartach, przyjdzie pora i na mocniejsze klubowe brzmienie, bawimy się w SKI barze do białego rana! Komentować event będzie dla Państwa nasza niezastąpiona mistrzyni mikrofonu Maggy Moroz, fotorelacją zajmie się Bartek M. Photographer natomiast videorelację przygotuje dobrze już Wam znana ekipa na czarnym groniu Ja Cie Kręce. Imprezę nagłośnią portale Shred For Life oraz DamskaDeska.pl


teksty i zdjęcia pochodzą ze strony www.czarnygron.pl


źródło: czarnygron.pl

Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama