Apres-Ski: Udana regeneracja w Uzdrowisku Rabka

Poniedziałek, 22 lutego 2016 11:30

Uzdrowisko Rabka S.A. pragnie zaprosić wszystkich, którzy aktywnie wypoczywają w górach na zabiegi lecznicze i SPA, które regenerują nadwątlone wysiłkiem fizycznym siły.

Sercem Uzdrowiska są źródła solankowych wód leczniczych. Rabczańskie solanki zaliczają się do jednych z najsilniejszych w Europie. Lecznicze, pielęgnacyjne i profilaktyczne działanie solanki znane jest już od stuleci. Solankowe inhalacje leczą choroby układu oddechowego, krążenia, nerwowego. Natomiast kąpiele solankowe przywracają sprawność narządom ruchu po doznanych urazach lub na skutek przeciążenia wysiłkiem fizycznym.Można połączyć, a dla zdrowia jest to nawet wskazane przyjemne z pożytecznym, ponieważ Rabka-Zdrój to wymarzone miejsce do wypoczynku dla narciarzy ze względu na bliskość wyciągu narciarskiego na północnym stoku Maciejowej. Długi szeroki stok, można się rozpędzić i poszaleć. W pobliżu znajdują się też stacje narciarskie: Rabka-Zaryte, Spytkowice, Kasina Wielka, Koninki. Rabka Zdrój położona jest u podnóża Gorców w Beskidach dlatego jest to świetne miejsce również do uprawiania turystyki ski-turowej, pieszej czy do nordic walkingu. Z Rabki rozchodzą się szlaki turystyczne na Turbacz, Luboń Wielki, do Mszany Dolnej, Poręby Wielkiej przez Olszówkę, do schroniska na Starych Wierchach, przez Maciejową i Ponice na Piątkową, na Wysoką i do Jordanowa. Po drodze można złapać oddech i skorzystać z gościny któregoś z górskich schronisk. Gdy tylko pozwalają na to warunki śniegowe w samym sercu uzdrowiska – w Parku Zdrojowym utrzymywana jest trasa narciarstwa biegowego mająca około 3km. Amatorzy biegówek mogą liczyć również na przygotowane trasy z założonym śladem w górskim terenie o różnym stopniu trudności.Gdy już porządnie się zmęczymy można a nawet trzeba zregenerować i odprężyć umęczone ciało. W tym celu należy udać się do Centrum Zdrowia i Urody na ulicy Orkana 49. Tu czeka na gości wykwalifikowany personel medyczny i w zależności od indywidualnych potrzeb, możemy poddać się masażowi obolałych miejsc, skorzystać z sauny, jakuzzi, rozluźnić mięśnie biorąc kąpiel solankową, odpocząć i zrelaksować się w jaskini solnej.Więcej szczegółów na temat szerokie oferty Uzdrowiska Rabka znajdziecie Państwo na stronie www.uzdrowisko-rabka.pl oraz na naszym profilu na FB. Można tam znaleźć również porady specjalistów na tematy takie jak: zdrowie, uroda, właściwe odżywianie, żeby cieszyć się smukłą sylwetką bez przestrzegania rygorystycznych diet i wiele innych ciekawych wątków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości dostępne są w okresie zimowym promocyjne pakiety zabiegowe dla narciarzy już od 50zł.

Ale nie tylko, ponieważ w bogatej ofercie Uzdrowiska znajdują się propozycje okolicznościowe takie jak pobyty sylwestrowe, ferie zimowe dla dzieci i młodzieży, kuszą oferty karnawałowe, walentynkowe, weekendowe last minute.

Uzdrowisko Rabka dysponuje również bogatą bazą noclegową i słynie z wyśmienitej zdrowej kuchni, pysznych ciast i deserów, które na pewno pomogą uzupełnić nadwątlone siły. Każdy odwiedzający Rabkę-Zdrój może zabrać cząstkę Rabki ze sobą, jest ona zawarta w solance rabczańskiej, którą Uzdrowisko konfekcjonuje i jest ona powszechnie dostępna w sprzedaży oraz w naturalnych rabczańskich kosmetykach stworzonych na bazie solanki. To może być oryginalny prezent dla bliskiej osoby, który z pewnością zostanie doceniony.
Zapraszamy do naszego internetowego sklepu sklep.uzdrowisko-rabka.pl

Życzymy udanego wypoczynku w Rabce-Zdrój.
materiały prasowe
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama