"Narty z gwiazdami" na stacji narciarskiej Małe Ciche

Poniedziałek, 22 lutego 2016 09:49

W sobotę 27 lutego TAURON Bachleda Ski zaprasza wszystkich pasjonatów narciarstwa alpejskiego do Małego Cichego. Właśnie tam odbędzie się pierwsza edycja zawodów STAR-Am, w których alpejczycy będą rywalizować na trasie giganta wraz z zaproszonymi na stok gwiazdami

Formuła zawodów przewiduje dwa przejazdy slalomu giganta – kwalifikacyjny oraz finałowy. W pierwszym wezmą udział wszyscy zapisani zawodnicy, a najlepsze cztery kobiety i czterech mężczyzn uzyska kwalifikację do przejazdu finałowego. W finale do wyłonionej wcześniej najlepszej ósemki dołączą gwiazdy, tworząc dwuosobowe zespoły. Każdy z ośmiu zawodników utworzy zespół z jedną z ośmiu zaproszonych na imprezę gwiazd. Wygrywa drużyna, której dwóch zawodników uzyska najlepszy czas łączny w finałowym przejeździe.

Dla trzech najlepszych drużyn przewidziano wspaniałe nagrody, a na wszystkich uczestników czekają dodatkowe atrakcje!

STAR-Am to zawody otwarte, do których zgłosić może się każdy, kto ukończył 16 lat. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej www.tauronbachledaski.pl w zakładce STAR-Am do piątku 26 lutego do godziny 16:00. Będzie też możliwość zapisania się na miejscu w biurze zawodów w dniu imprezy.

Udział w zawodach jest bezpłatny, we własnym zakresie należy zakupić jedynie karnet na wyciąg. Organizatorzy przypominają także, że wszyscy uczestnicy muszą posiadać kaski narciarskie.


Pełny kalendarz imprez oraz więcej informacji o projekcie TAURON Bachleda Ski, znaleźć można na stronie internetowej www.tauronbachledaski.pl oraz na facebook.com/TauronBachledaSki.


mat. prasowy, oprac. wo/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama