Finał akcji "Bezpiecznie na nartach"

Piątek, 26 lutego 2016 09:47

Już w niedzielę odbędzie się trzecia i ostatnia edycja akcji "Bezpiecznie na nartach"

Impreza która odbędzie się na stacji narciarskiej w Jurgowie to okazja by poza samym zachowaniem na stoku i szkoleniem umiejętności poznać dodatkowe formy zabezpieczeń w formie polis ubezpieczeniowych - które w obliczu ewentualnego wypadku lub kontuzji pozbawią nas chociaż finansowej części zmartwień.

Poprzednie edycje odbyły się na stacjach Suche Ski i Grapa Litwinka. Pisaliśmy o nich w naszym magazynie a w galerii poniżej znajdziecie zdjęcia z ostatniej edycji.




To, że bezpieczeństwo jest sprawą zawsze aktualną i zawsze potrzebną przekonujemy się każdego dnia. Dziesiątki drobniejszych lub większych zdarzeń na stokach jakie mają miejsce każdego dnia to dowód na to że wiele jest jeszcze do zrobienia. Wypadki zdarzają się także podczas jazdy wyciągiem - jak podaje portal podhale24.pl na jednym z podhalańskich wyciągów 6-latka wyślizgnęła się z krzesła i spadła z wysokości 5 metrów. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. O innym wypadku pisze Tygodnik Podhalański - dziecko doznało poważniejszych obrażeń przy wsiadaniu na krzesełko.

Życzymy wszystkim bezpiecznej jazdy i rozsądku, zarówno własnego jak i u innych osób korzystających ze stoku!


wo/ zdj. od organizatora

Więcej na temat
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama