Kolejna edycja Grand Prix Beskid Card za nami

Wtorek, 8 marca 2016 10:26

Tym razem rywalizacja odbyła się w Kompleksie Beskid w Spytkowicach. Początkowo zawody planowane były na luty ale zostały przeniesione na sobotę 5 marca.

Niepowtarzalna atmosfera zawodów, bardzo dobre warunki na stoku pomimo kapryśnej pogody i jak zwykle znakomita frekwencja - tak podsumowują zawody organizatorzy. - Odbył się jeden przejazd, startujący rywalizowali zgodnie z dotychczasową formułą w 12 kategoriach, w snowboardzie i narciarstwie alpejskim, z podziałem na kobiety i mężczyzn.

Każde miejsce na podium honorowane było pucharem i medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Najliczniej obsadzone kategorie na zawodach to narciarstwo alpejskie mężczyzn 20-45 oraz mężczyzn 45+. Standardowo rozdano kilkadziesiąt nagród dodatkowych od Partnerów BeskidCard, dzięki czemu nawet ci, którzy nie zdobyli miejsca na podium wrócili z upominkami. Punkty wszystkich zawodników za zajęte miejsca, zostaną przeliczone i dopisane do klasyfikacji generalnej.

Wyniki zawodów w Kompleksie Beskid i klasyfikacja generalna Grand Prix o Puchar Beskid Card znajdują się na stronie www.beskidcard.plwo/ fot. Łukasz Sowiński
Więcej na temat
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama