Zakończyło się IV Grand Prix o Puchar BeskidCard - ostatnie zawody odbyły sie w Kasinie

Czwartek, 17 marca 2016 11:14

Genialny klimat, magiczny sportowy duch i prawdziwa pasja – to najlepszy komentarz całego cyklu zawodów IV Grand Prix, które w miniowy weekend na stacji Śnieżnica w Kasinie zostały oficjalnie zakończone.

Rozegrano pięć edycji spośród zaplanowanych ośmiu. Zawodników goszczono na stokach w Ryterskim Raju, w Myślenicach, w Krynicy na Słotwiny Arena, w Kompleksie Beskid w Spytkowicach. Ostatnie rozgrywki celebrowano jak przed rokiem na Śnieżnicy w Kasinie.

Pogoda, choć niesprzyjająca organizacji tegorocznej imprezy, wcale nie wpłynęła na wysoką frekwencję, która towarzyszyła wszystkim rozgrywkom. Na każdych zawodach goszczono rzesze uśmiechniętych pasjonatów narciarstwa i snowboardingu, którzy mijając kolejne tyczki w slalomie pokazali, że każdy bez względu na poziom umiejętności czy wiek może wygrać i świetnie się bawić.

Organizatorzy zawodów dziękują wszystkim zawodnikom, którzy licznie przybywali na zawody, bo to właśnie zawodnicy są wizytówką całej inicjatywy i najważniejszym ogniwem.

Szczegółowe wyniki poszczególnych kategorii dostępne są na stronie www.BeskidCard"

Zawody nie mogłyby odbyć się bez Partnerów BeskidCard, którzy hojnie wsparli całą inicjatywę, przekazując w sumie około 200 wartościowych nagród zawodnikom m.in. pobyty weekendowe, deskę longboardową, bony na zabiegi dermokosmetyczne, vouchery na noclegi, usługi motoryzacyjne, gastronomiczne, delikatesowe.

W minioną niedzielę nagrodzono wszystkie osoby w klasyfikacji generalnej, które uplasowały się na podium z miejscami od 1 do 3 voucherami na karnety 10, 7 oraz 5-dniowe oraz nagrodami rzeczowymi.

Nagrodzono także wszystkie osoby, które uczestniczyły w co najmniej 3 zawodach spośród 5 i tym samym zostały sklasyfikowane. Dodatkowo przekazano nagrody dla wszystkich osób, które niezależnie od zajętego miejsca w klasyfikacji generalnej wystartowały we wszystkich edycjach tegorocznych zawodów!

Podczas całego IV Grand Prix oprócz nagród regulaminowych rozdano w sumie około 200 nagród dodatkowych dla zawodników!

Organizatorzy dziękują Partnerom:
Cosme Estetic, Sanatorium Energetyk, Salon Nefretete, Alternative Longboards, Uzdrowisko Rabka, Treningi na Tyczkach, Chata Magóry, Janda Resort & Conference, Willa Sewer, Gościniec Galicyjski, Fit Dietetyk Małgorzata Bernady, Fabryka Koszulek, Hubertówka pod Jaworzem, Spa Beskid, Kingsoft, Twoja Marka, Supermarket Rafa, Krynica Ski, Studio Doris, Hotel pod Dębami, Grota Solna.

Do zobaczenia za rok ! :-)mat. parsowy, oprac. wo/
komentarze
reklama
reklama