Znamy już nowy cennik TatrySki

Sobota, 4 listopada 2017 22:05

TatrySki w jednym systemie wspólnego karnetu łączy 18 kolei krzesełkowych, 38 orczyków i talerzykowych oraz podajników taśmowych. Oferuje 61 tras o różnym stopniu trudności o łącznej długości 45 km, w 9 stacjach narciarskich, w 6 miejscowościach, w 2 krajach.

Do projektu należą: JurgówSki w Jurgowie, Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach, Kotelnica Białczańska, Bania Ski & Fun i Kaniówka w Białce Tatrzańskiej, stacje narciarskie z pobliskiej Czarnej Góry – Grapa-Litwinka i Koziniec SKI, Palenica w Szczawnicy oraz słowacki ośrodek Bachledka Ski and Sun. W 2014 roku do wspólnego systemu przyłączono także lodowiska znajdujące się na terenie Białki Tatrzańskiej.

Ceny biletów w wysokim sezonie pozostały bez zmian w stosunku do ubiegłej zimy. Dodatkowo TatrySki przygotowało ofertę specjalną dla osób wybierających się na Podhale w szczytowym dla narciarstwa okresie, czyli w dniach między 25 grudnia a 4 marca. Do północy 24 grudnia 2017 będzie można kupić bilety w cenie z niskiego sezonu a następnie wykorzystać je w sezonie wysokim, pod warunkiem że ich aktywacja przy pierwszym użyciu nastąpi już w sezonie wysokim.

Dodatkowo, w cenie skipassu dziennego, wykupionego na okres od 1 dnia do tygodnia każdego dnia trwania karnetu użytkownik będzie miał możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk znajdujących się w Białce Tatrzańskiej.

Pełny cennik dostępny jest na stronie tatryski.pl. Za dwie godziny jazdy dorośli zapłacą poza sezonem 50 zł, cały dzień jazdy to wydatek rzędu 95 zł. Dla dzieci, juniorów i seniorów przygotowano specjalne, nieco niższe ceny.

Dostępne od dziś sprzedaży karnety można kupować online na stronie tatryski.skiticketshop.comoprac. wo/ zdj. arch. Michał Adamowski
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama