Startuje Witów, Harenda i Litwinka

Środa, 20 grudnia 2017 19:47

Już w czwartek sezon zaczną Witów, Harenda i Litwinka. Dzień później, w piątek rusza Polana Sosny w Niedzicy oraz Zadział w Nowym Targu.

Choć rozpoczęły się już lekkie opady śniegu i spadała nieco temperatura wiele stacji ma jeszcze dużo do zrobienia, zanim powita u siebie pierwszych narciarzy. Podglądnęliśmy dzisiaj wyciąg w Orawce koło Jabłonki, który ma wystartować jeszcze dziś oraz Polczakówkę i Maciejową w Rabce.

(Orawka)


(Polczakówka)


O ile na dwóch pierwszych widać jakiś ruch, to na legendarnej Maciejowej niepokojący spokój a armatki zamiast na trasie stoją obok dolnej stacji.

A sam stok zagrodzony jest jeszcze płotami.


Dla odmiany pomiędzy Jabłonką a Rabką doskonałe warunki proponuje Kompleks Beskid w Spytkowicach. Tu jeździ się na całego!W pierwszy dzień świąt jazdę ma zacząć Limanowa-Ski. Co prawda zapowiadają otwarcie jedynie orczyka ale to już krok w dobrą stronę i życzymy, by pogoda pozwoliła przygotować kolejne trasy i uruchomić krzesło. Tak było tam kilka dni temu:Gdzie jeszcze można jeździć? Jeśli macie takie wiadomości to dzwońcie 796024024 lub piszcie do nas na adres narty@malopolskaonline.pl! A maże macie jakieś fotki z Waszych pierwszych tegorocznych szusów?


wo/ na zdjęciu w nagłówku Kompleks Beskid
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama