Otwarte Mistrzostwa Miasta Oświęcim

Tuż przed świętami, 19 grudnia w ośrodku Kompleks Beskid w Spytkowicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Oświęcim w narciarstwie alpejskim.

Zawody nad którymi patronat objął Prezydent Miasta zorganizowane zostały przez Uczniowski Klub Sportowy „OświęcimSKI” działający przy Szkole Podstawowej numer 9 w Oświęcimiu.

Na starcie stanęło 137-miu zawodników. Rywalizowano o medale w różnych kategoriach wiekowych, w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej I rundy Ligii Narciarskiej.

Zawody przeprowadzone zostały w miłej, sportowej atmosferze. Pogoda dopisywała, a młodzi narciarze mogli korzystać z doskonałych warunków śniegowych o jakie zadbali gospodarze ośrodka Kompleks Beskid