Garmin Winter Sports Festival 2018 - zapowiedź video

Wtorek, 9 stycznia 2018 17:33

Do Garmin Winter Sports Festival 2018 pozostał niecały miesiąc, zobacz co będzie się działo w dniach 2-3 lutego w Białce Tatrzańskiej.W samym sercu Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska zmierzą się specjaliści od freestyle’u na nartach, snowboardach i rowerach. Potężna konstrukcja pozwoli zawodnikom na oddawanie spektakularnych skoków na odległość przeszło 25 metrów! Drugich zawodów, w czasie których przedstawiciele tych trzech dyscyplin rywalizują na jednej konstrukcji ze śniegu, nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

W ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freeskiingu, który od 2014 roku jest jednym ze sportów olimpijskich. Zawody należą także do globalnego cyklu AFP World Tour i od lat przyciągają narciarzy z całej Europy.

Poza emocjonującą rywalizacją sportową na kibiców czekają dodatkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów i partnerów imprezy w miasteczku eventowym.

Garmin Winter Sports Festival 2018 to dwa dni sportu, muzyki i pozytywnych emocji w najpopularniejszym ośrodku narciarskim w Polsce. Wydarzenie, którego z pewnością nie można przegapić!

Więcej informacji:
www.wsfest.pl
www.facebook.com/ski2die
www.instagram.com/wintersportsfestival

Nasze relacje z poprzednich edycji tej imprezy zobaczyć możecie tutaj:
Winter Sports Festival 2017
Winter Sports Festival 2016mat. prasowy, fot. Wiktor Bubniak
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama