Zimowa aura w całej Małopolsce

Środa, 17 stycznia 2018 13:00

Wydawało się że nie doczekamy się tej chwili ale jednak, zrobiło się biało! Nie są to duże i intensywne opady ale minusowa temperatura pozawala technice wesprzeć naturę.

Wczoraj wieczór biało zrobiło się nawet w Krakowie. W nocy spadło od kilku do kilkunastu centymetrów śniegu a pracujące na maksymalnych obrotach armaty wykorzystują każdą chwilę by produkować kolejne m3 śniegu.


Są już tego rezultaty - dziś w Dwóch Dolinach udało się uruchomić wyciąg Polanki, dziś też wystartowała stacja Kokuszka-Ski w Piwnicznej. Intensywnie przygotowywane są trasy w Myślenicach na górze Chełm i być może uda się tam już weekend zrobić pierwsze w tym sezonie szusy.W Czorsztyn-Ski lada moment uda się zaśnieżyć i przygotować kolejne trasy, w tym nartostradę z pięknym widokiem na jezioro czorsztyńskie.Kolejne trasy otwiera też Jaworzyna Krynicka i stacja w Rytrze.O śnieg i otwarcie pierwszych tras nadal walczą Magura Ski, Arena Narciarska Jaworki - Homole i Polczakówka.Śnieg, mróz i słońce, czy może być lepiej? Zobacz warunki na stokach w zakładce KAMERY

wo/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama