Za nami pierwsze spotkanie w ramach Bezpiecznej Zimy w Dwóch Dolinach

Poniedziałek, 22 stycznia 2018 10:32

Wczoraj zakończyła się pierwsza odsłona drugiej edycji Bezpiecznej Zimy w Dwóch Dolinach. Spotkanie trwało kilka godzin i obfitowało w wiele atrakcji skierowanych główne do najmłodszych miłośników białego szaleństwa.

Podczas imprezy odbył się pokaz GOPR-u, mali narciarze mogli bezpłatnie doskonalić jazdę oraz uczyć się jej pod okiem profesjonalnych instruktorów, a maluchy świetnie się bawiły dzięki edukacyjno-zabawowym animacjom dla dzieci. Dorośli zaś dzięki Fundacji Bezpiecznie do Celu testowali alko i narkogogle.

- Nie zwalniamy tempa, ponieważ następne spotkanie już za tydzień. Chodzi przede wszystkim o to, aby sygnalizować najmłodszym, że bezpieczeństwo na stoku to nie pusty frazes, ale realna potrzeba związana z konkretną wiedzą. Zależy nam również na tym, aby uczulać rodziców, by wpajali młodym dobre zasady już na samym początku przygody z nartami czy snowboardem – mówi Przemysław Kutnyj, rzecznik prasowy Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla i Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort.

Partnerami akcji są GOPR (Krynica), Policja (Nowy Sącz), Szkoła Narciarska Dwie Doliny, Fundacja Bezpiecznie do Celu i Elitarne Liceum Ogólnokształcące oraz Gmina Piwniczna-Zdrój.

Warunki do jazdy w Dwóch Dolinach są bardzo dobre, a dziś wystartowały kolejne wyciągi: Szczawnik I oraz Ryczektekst i zdjęcia z mat. prasowych
Więcej na temat
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama