Zjazd na byle czym czyli Mobilnej Ścigacki odsłona czwarta

Środa, 7 lutego 2018 20:38

Mobilna Ścigacka to największa tego typu impreza w Polsce, organizowana od zawsze w Białce Tatrzańskiej, od tego roku na stokach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

- Stawiamy na dobrą zabawę, miło spędzony czas, z dużą dozą humoru i pozytywnej energii. Każdy może wykazać się weną twórczą w zrobieniu pojazdu, na którym będzie chciał zjechać ze stroku najpopularniejszego Ośrodka Narciarskiego w Polsce! - zachęca organizator i pomysłodawca imprezy Tadeusz Sojka.
Ideą naszej imprezy jest dostarczenie rozrywki osobom, które z różnych powodów nie mogą korzystać z uroków zimy jeżdżąc na nartach czy snowboardzie Poprzednie edycje pokazały, że wyobraźnia uczestników nie ma granic - dodaje.Czwarta edycja Mobilej Ścigacki odbędzie się 18 lutego w Białce Tatrzańskiej na Kotelnicy pomiędzy koleją nr. IV a Ośrodkiem Narciarskim Bania Ski & Fun.

Zawody są otwarte i można się jeszcze zgłaszać. Można startować samemu, lub w grupie przyjaciół z firmy czy ze szkoły. Liczy się chęć i pomysł na pojazd, który trzeba sobie zbudować i który zachwyci zgromadzoną na imprezie publiczność.
Poza uwielbieniem tłumów na zawodników czeka też wiele cennych nagród. Do zdobycia będą między innymi vouchery do Termy Bania, przejażdżki na skuterach śnieżnych Exfun, pobyty w Hotelu Bania, DW Wróble i DW Gazda, wejściówki na Lodowiska Białka czy Naukę jazdy na nartach z firmą CSN.

Informacje i zapisy online dostępne są na stronie imprezy www.mobilnascigacka.pl, można też śledzić profil fb.com


Plan imprezy

10:00-11:00 Biuro zawodów, możliwość dopisania się do listy uczestników.
10:00 -11:30 Wjazd oraz prezentacja Mobilnych Pojazdów
12:00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy
# Kategoria Junior
# Konkursy z nagrodami
# Kategoria Senior
# Kategoria Nagroda Publiczności
16:00 Zakończenie zjazdów, rozwiązanie konkursu.
16:30 Ogłoszenie winników oraz rozdanie nagród
17:00 Zakończenie imprezy

W galerii zdjęcia z poprzedniej edycji autorstwa Michała Adamowskiego a poniżej filmy udostępnione przez Sojka Event.Więcej na temat
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama