Słoneczny finał Ligi Kubusiowego Narciarza (zdjęcia)

Poniedziałek, 26 lutego 2018 12:40

Ostatnia runda na Arenie Słotwiny odbyła się w towarzystwie Kubusia, Pingwina i idealnej zimy. Lekki mrozik i słoneczko to jest to co lubimy najbardziej.

Aż 128 zawodników pojawiło się na starcie Kubusiowego slalomu giganta. Trasa ponad 200 metrowa była nie lada wyzwaniem dla wszystkich narciarzy i snowboardzistów, ale znakomita większość poradziła z nią sobie na medal!

Bardzo miło było obserwować wszystkich uczestników, chętnie biorących udział w zabawach około-sportowych, a liczna grupka w ramach akcji Fundacji Sportowcy Dzieciom, ustanowiła rekord w robieniu orłów na śniegu.

Ceremonia medalistów akurat odbyła się w czasie, gdy Kamil Stoch zdobywał złoto na Igrzyskach Olimpijskich, więc nastroje panowały wyśmienite. Kto wie czy za kilka, kilkanaście lat, któregoś z naszych zawodników nie będziemy podziwiać na kolejnych igrzyskach...

Pełne wyniki tegorocznej rywalizacji, która rozpoczęła się 20 stycznia na stacji Czarny Groń w Rzykach, potem przeniosła się do Kasiny by na finał zagościć w Krynicy dostępne są na stronie www.ligakubusia.pl

mat. prasowe
Więcej na temat
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama