Zbliża się Ochotnica 4Towers

Niedziela, 12 sierpnia 2018 11:28

W nadchodzący weekend 17-19 sierpnia pod patronatem Ani Szafraniec - Rutkiewicz odbędzie się najtrudniejszy 3-dniowy wyścig MTB w Polsce. Bazą Ochotnica 4Towers, będzie samo serce Gorców - Gmina Ochotnica Dolna i Enklawa Aktywnego Wypoczynku.

Wyścig rozgrywany będzie na 2 dystansach, PRO - dla twardych "górali" i FUN - lekko łatwiejszym. Zawodnicy w trakcie rywalizacji będą musieli zdobyć 4 tytułowe wieże, walkę umilą im dzika natura Gorców, przepiękne widoki na Tatry, Pieniny i Jezioro Czorsztyńskie oraz tradycje i gościnność mieszkańców Ochotnicy.

W ramach zawodów na terenie Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej, odbędą się też otwarte imprezy towarzyszące:
18 sierpnia od godz. 18:30 organizatorzy zapraszają na koncerty "LUPI'ego" Piotra Lubertowicza i Folk Power.
19 sierpnia w trakcie gdy zawodnicy będą już od rana na trasie, swoje 5 minut będą miały dzieci z roczników 2004-2011, które będą rywalizowały w zawodach rowerowych. Dla młodych kolarzy organizatorzy przygotowali upominek, a dla najlepszych puchary i nagrody.

Nagrody dla wszystkich startujących wręczać będzie Ania Szafraniec- Rutkiewicz, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski, która zapoczątkowała erę medalową polskiego kobiecego kolarstwa górskiego i może być wzorem do naśladowania dla najmłodszych adeptów kolarstwa.

Więcej informacji na plakacie i stronie organizatora www.ochotnicamtb4towers.pl

mat. prasowy




Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama