Startuje kolejna edycja akcji "Bezpiecznie na nartach"

Wtorek, 11 grudnia 2018 07:45

Gdybyśmy mieli opisać naszą akcję przysłowiami to: „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” i „czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał”. „Bezpiecznie na nartach” to akcja skierowana do całych rodzin, z dużym naciskiem na uświadamianie najmłodszych narciarzy i snowboardzistów jak ważne są zasady bezpieczeństwa na stoku - tak akcję zachwala jej organizator i pomysłodawca Tomasz Witek

Czwarta edycja akcji „Bezpiecznie na nartach” zainaugurowana zostanie już 13 stycznia na Kotelnicy Białczańskiej przy karczmie na górnej stacji.

Niezmienne są atrakcje organizowane podczas każdego eventu - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nauka przez zabawę przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż „nudne wykłady”, dlatego nasze akcje to duża dawka zabawy z jeszcze większą dawką edukacji. Uczymy bowiem jak udzielić pierwszej pomocy i pokazujemy jak wygląda akcja ratunkowa – tu jednak widz aktywnie uczestniczy w pokazie. Dzięki współpracy z ratownikami górskimi pokazujemy, jak wygląda zjazd z poszkodowanym, a wykwalifikowana kadra szkoły mistrzostwa sportowego z zakopanego pokaże jak dobrze rozgrzać nasze mięśnie i przygotować się do sezonu - wyliczają organizatorzy.

Imprezy w ramach akcji „Bezpiecznie na nartach” to także duża dawka zabawy: góralskie śpasy na śniegu (jazda na worku ze sianem, zajęcia zręcznościowe z Janosikiem), możliwość zrobienia sobie unikatowego zdjęcia na wesołej ściance, quizy i zajęcia artystyczne z animatorem.

To oczywiście nie wszystko - mamy niezwykle ciekawą oraz interaktywną niespodziankę dla wszystkich naszych gości. Organizatorzy nie zdradzają jednak wszystkich atrakcji. - Po prostu bądźcie z nami, a może spotkacie naszych ambasadorów. Do zobaczenia 13 stycznia na Kotelnicy Białczańskiej od godz. 10.00 - mówią.mat. prasowe
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama