Wieczorna jazda na Słotwinach a już w sobotę super impreza!

Piątek, 8 marca 2019 10:00

W środowy wieczór udało nam się wpaść na kilka wieczornych szusów na stacje Słotwiny Arena w Krynicy.

Jest to obok między innymi Kasiny i Czarnego Gronia jeden z nielicznych ośrodków, gdzie po południu, o 16:00 trasy są zamykane i ruszają na nie ratraki. O 18:00 świeżo przygotowane trasy otwierane są ponownie by cieszyć narciarzy i snowboardzistów aż do godziny 22-giej.

W środę kiedy koło 19:00 zajechaliśmy na stację było nieco ponad 3 stopnie powyżej zera i raptem kilkanaście osób na stoku. Warunki super - trasa nad podziw twarda po ciepłym dniu i szybka.

Słotwiny Arena dysponuje bardzo szybką nową 6-osobową koleją krzesełkowa, dzięki czemu w ciągu godziny udało nam się bez problemu 12 razy pokonać liczącą 800 metrów trasę. Na prawdę można było poszaleć.

Już w sobotę na Słotwiny Arenie odbędzie się kończąca sezon impreza - podczas której na stoku budowane są baseny z wodą, przez którą z fantazją przejeżdżają narciarze i snowboardziści. Nie brakuje chętnych do dobrej zabawy - techniki są bardzo różne, efekty również. Nie rzadko próby pokonania wody kończą się kąpielą, na co niektórzy z uczestników zdają się być przygotowani pod względem stroju!
Wpadajcie w sobotę na Słotwiny!wo/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama