Wiosna. Ale to jeszcze nie koniec!

Czwartek, 21 marca 2019 22:03

Za oknami coraz bardziej wiosennie ale słońce i wysoka temperatura wcale nie oznacza że mamy już chować do piwnic sprzęt narciarski. Wiosenne szusy w wielu miejscach poza aurą uprzyjemniają ciekawe imprezy. W Jurgowie na przykład w niedzielę odbędą się narciarskie zawody bikini!

Gorąca atmosferę zawodów w Jurgowie poza pięknymi modelkami pozującymi do zdjęć na plakacie podkręci na pewno kąpielisko termalne Gorący Potok, które dla każdego z uczestników oferuje gratisowy pobyt celem regeneracji.
Zawody rozpoczną się o 10.oo


Ciekawie będzie też na Czarnym Groniu w Rzykach koło Andrychowa gdzie co rok na zakończenie sezonu odbywa się Splash czyli widowiskowe przejazdy śmiałków przez zbiorniki w wodą zbudowane na trasie. Tu też nie brakuje takich, którzy od razu decydują się na start w stroju kąpielowym! Dwa tygodnie temu Splash odbył się na stacji Arena Słotwiny w Krynicy - było super, bądźcie z nami w Czarnym Groniu już w sobotę!Wiele stacji narciarskich w Małopolsce nadal oferuje dobre warunki do jazdy - jutro zrobimy weekendowy przegląd gdzie na co możecie jeszcze liczyć.

wo/ zdjęcia Paweł Stańczak
komentarze
reklama
reklama