Nowi członkowie Tatry Super Ski

Środa, 20 listopada 2019 18:14

Tatry Super Ski to wspólny skipass, który powstał w ubiegłym roku dzięki porozumieniu 14 stacji narciarskich, udostępniających swoje trasy w ramach jednego skipassu.

We wrześniu w Czarnej Górze do projektu przystąpiły trzy kolejne ośrodki: Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej, Meander Ski & Thermal Park w Oravicach na Słowacji i Długa Polana w Nowym Targu.

Jeszcze kilka lat temu trudno było mówić o ofercie narciarskiej Podhala. Stacje działały autonomicznie, konkurując ze sobą o względy narciarzy i snowboardzistów. Zaczątkiem zmian było powstanie Tatry Ski w 2011, który wspólny karnet udostępniło 5 ośrodków. Kolejny krok to założony 5 lat później Góral Skipass. Jednak dopiero ubiegłoroczne połączenie powyższych przedsięwzięć w Tatry Super Ski sprawiło, że miłośnicy białego szaleństwa mogli w pełni odczuć komfort posiadania jednego skipassu działającego aż na 14 stacji narciarskich. Dziś dołączyły do nich 3 kolejne.

- Podczas uruchomienia projektu Tatry Super Ski zapowiadaliśmy, że dołożymy wszelkich starań do rozwoju projektu. Dziś dotrzymujemy słowa witając w naszym gronie nowych członków. Dzięki poszerzeniu porozumienia oferujemy obecnie 91 tras narciarskich o łącznej długości 57 km. Do tego baza gastronomiczna i dodatkowe atrakcje. Mamy nadzieję, że taka oferta sprosta wymaganiom naszych Gości - mówi Adam Marduła, prezes Tatry Ski i koordynator projektu Tatry Super Ski.

- Chciałbym żeby dziś jasno wybrzmiało, że Tatry Super Ski to projekt otwarty, do którego zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Mamy nadzieję, że każdy sezon będzie przynosił nowe atrakcje i kolejnych zadowolonych partnerów - dodaje Andrzej Zając, prezes Góral Skipass, współkoordynujący rozwój projektu.

Przystępujące do Tatry Super Ski popularne stacje narciarskie nie tylko zwiększają atrakcyjność projektu, ale i jego różnorodność. Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej to jedna z najnowocześniejszych kolei krzesełkowych, oferująca piękne widoki. Meander Ski & Thermal Park wpisuje się w popularny trend łączenia możliwości jazdy na nartach ze zbawienną dla zdrowia kąpielą geotermalną. Długa Polana to położony u stóp Gorców klimatyczny i dynamicznie rozwijający się ośrodek.

Stacje-założyciele projektu Tatry Super Ski:
Bachledka Ski & Sun (Ździar, Słowacja) 

Bania Ski & Fun (Białka Tatrzańska) 

Czorsztyn Ski (Kluszkowce) 

GrapaSki (Czarna Góra)

Jurgów Ski (Jurgów)

Kaniówka (Białka Tatrzańska)
Kotelnica Białczańska (Białka Tatrzańska)
Koziniec (Czarna Góra)

Harenda (Zakopane) 

Polana Szymoszkowa (Zakopane) 

Stacja Narciarska Suche (Suche) 

Witów-Ski (Witów)

PKL Palenica 
(Szczawnica)
PKL Mosorny Groń (Zawoja)

Stacje dołączające do projektu w sezonie 2019/20:
Rusiń-Ski (Bukowina Tatrzańska)
Meander Ski & Thermal Park (Oravice, Słowacja)
Długa Polana (Nowy Targ)

Skipass Tatry Super Ski można kupić we wszystkich stacjach oraz online na stronie www.tatrysuperski.pl

mat. prasowe
Więcej na temat
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama