Rusza kolejna stacja - Słotwiny Arena

Czwartek, 5 grudnia 2019 09:00

Otrzymaliśmy właśnie komunikat ze stacji narciarskiej Słotwiny Arena w Krynicy - gdzie już jutro, w piątek 6 grudnia nastąpi otwarcie sezonu. Stacja czynna będzie od 8 rano do 21.00

W Beskidzie Sądeckim aura sprzyja narciarzom, ruszamy, jako jedni z pierwszych w Polsce, armatki pracują pełną parą, a narciarze cieszą się pierwszymi szusami. Czas by oficjalnie otworzyć sezon zimowy! - czytamy w komunikacie.

Od 6 grudnia ośrodek będzie czynny od 8:00 do 21:00 z przerwą na ratrakowanie w godz. 16:00 – 18:00. Dla miłośników sportów zimowych udostępniona zostanie główna nartostrada. Ten sezon będzie wyjątkowy, bowiem narciarze będą mogli także spacerować po pierwszej w Polsce Wieży widokowej w koronach drzew (www.wiezawidokowa.pl). Warto wspomnieć, że Wieża widokowa to nie jedyna tegoroczna inwestycja. Ośrodek Słotwiny Arena sfinalizował prace przy najnowocześniejszym w Polsce systemie naśnieżania firmy Technoalpin, dzięki czemu stacja w tym sezonie będzie w stanie naśnieżyć swoje trasy 2 razy szybciej, niż w ubiegłym roku.


Przypominamy, że jeździmy już w Bukowinie Tatrzańskiej na wyciągu UFO oraz w Tyliczu w ośrodku Master-Ski. Na sobotę start zapowiedział Tylicz.ski.

wo/ mat. prasowe

Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama