Start sezonu 2021 w Wierchomli

Środa, 10 lutego 2021 12:13

Dobre wieści płyną z Wierchomli - stacja narciarska rusza 12 lutego. Warunki śniegowe są rewelacyjne, wyciągi Wierchomla 1, Polanki i Stonoga będą działały w godzinach 9.00 – 18.00.

Jak czytamy w przesłanym przez stację komunikacie, na stoku będą otwarte punkty gastronomiczne: Szałas Bacy serwujący dania pyszne kuchni regionalnej oraz bar, w którym będzie można zamówić m.in. ciepłą pizzę z pieca.

W najbliższy weekend będzie czynna również Szkoła Narciarska Dwie Doliny oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, oferująca narty i snowboard najlepszej jakości.

Stacja Narciarska Wierchomla przygotowała korzystne propozycje dla mieszkańców Gminy Piwniczna-Zdrój i uczniów powiatu nowosądeckiego: Karnet mieszkańca oraz autorski program S-cool Karnet dla uczniów szkół, które do niego przystąpiły. Jest to świetny sposób na zimowe aktywizowanie okolicznych mieszkańców.

Od najbliższego weekendu czynna będzie również pobliska baza noclegowa, czyli Domki na Górce i ***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort, w którym dostępna jest strefa wellness i spa oraz bardzo dobra Restauracja Tysina, serwująca dania na wynos.


mat. prasowe
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama