Pojedynek Gigantów w Nowym Sączu

Piątek, 2 lipca 2021 08:04

Powoli zaczynamy odliczać dni do rundy Nie Pompujesz – Nie Jedziesz w Nowym Sączu! 3 lipca na jednym z największych w Polsce torów odbędzie się rywalizacja o tytuł pumptrackowego króla i królowej Polski!

Jeżeli chcesz wystartować spiesz się i już teraz zarejestruj swój udział na www.pompuje.pl. Na liście startowej zostały ostatnie miejsca! Do wyboru są kategorie: PRO, Kobiety, Amator, Hulajnoga, Kids. Włącz się do rywalizacji i walcz o zwycięstwo!

Sportowa rywalizacja to jednak nie jedyna atrakcja podczas wydarzenia Nie Pompujesz – Nie Jedziesz. Na nowosądeckim pumptracku odbędzie się niezwykły pojedynek! Naprzeciw siebie staną dwaj mistrzowie sportów ekstremalnych! Szymon Godziek i Robert Grochowicz! Będzie to prawdopodobnie pierwszy tego typu wyścig w historii! Specjalista od rowerowych skoków zmierzy się z polskim mistrzem w Ice Crossie, który tego dnia zamieni łyżwy na rolki! To wszystko na piekielnie szybkim pumptracku od BT Project w Nowym Sączu! Kto wygra pojedynek? Szymon Godziek czy polski uczestnik serii Red Bull Ice Cross? Przekonamy się 3 lipca w Nowym Sączu.

Podczas IV rundy Nie Pompujesz – Nie Jedziesz pojawi się także Kamil Kobędzowski, jeden z najlepszych na świecie zawodników w dyscyplinie MTB Stunt i uczestnik programu Mam Talent. Zobaczymy z pewnością niecodzienne przejazdy na pumptraucku.

Warto wspomnieć także, że trzech najlepszych zawodników w kategorii PRO i Kobiety wywalczy awans do Wielkiego Finału cyklu, który odbędzie się 5 września w Nowej Soli! Pozostałe kategorie walczą o punkty do klasyfikacji generalnej cyklu.

Jeżeli jesteś gotowy do rywalizacji to zarejestruj się na www.pompuje.pl (w dniu zawodów nie będzie możliwości zapisu) i walcz o jak najlepszy czas podczas największego w Polsce cyklu zawodów na pumptrakach.
Partnerem wydarzenia jest Małopolska oraz MOSIR Nowy Sącz.

Szczegóły:
Data: 03.07.2021
Kategorie: PRO, Amator, KIDS (od 6 do 12 lat), Hulajnoga, Kobiety
Godzina: treningi i odbiór numerów startowych od 11:00 – 13:45, start zawodów 14:00
Zapisy: wyłącznie na stronie www.pompuje.pl (brak możliwości zapisów na miejscu)
Wpisowe: 0 złotych

Cały kalendarz cyklu:
03.07.2021 - Nowy Sącz
17.07.2021 - Zakopane
06.08.2021 - Limanowa
21.08.2021 - Bełchatów
04.09.2021 - Nowa Sól
05.09.2021 - Nowa Sól (Wielki Finał)

Więcej szczegółów i aktualne informacje na:
FACEBOOK.PL/pompuje
INSTAGRAM.COM/pompuje_pumptrack
FACEBOOK.PL/pompuje
INSTAGRAM.COM/pompuje_pumptrack

mat. prasowe, fot. Adam Glosowic)
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama